יתרונות חבילה על בסיס מלון של דיסני

כמה זמן לשהות בדיסנילנד פריז? מה ההבדל בין המלונות של דיסני למלונות השותפים? מה היתרונות שלהם?

ברמה הכללית, כל המלונות של דיסני (בעיקר 3 כוכבים ומעלה) והמלונות השותפים מסביב לדיסנילנד פריז הם טובים. אין להשוות אותם ברמת למלונות במרכז פריז. הם פשוט מושקעים מאוד, גדולים ואיכותיים יותר. כמו כן, רוב המלונות הללו מותאמים למשפחות עם ילדים, הן בעיצוב, שירותי הבידור ואכלוס בחדרים.
ארוחת בוקר מסופקות חינם לאורחי סוויטות או חדרים ברמת Executive. אורחי חדרים ברמות אחרות, צריכים להזמין את ארוחת הבוקר כאופציה נוספת ולשלם עליו.

כמו כן, יש לקחת בחשבון עוד 2 פרטים:

1. מתחם דיסנילנד פריז המשתרע על 22 קמ"ר (נכון לשנת 2014). קיימים היום 2 פארקים ובכל פארק יש בין 3-5 עולמות והמתחם ממשיך להתרחב. הזמן המומלץ כיום בהתחשב בעומסים, קצב התקדמות למשפחה ממוצעת שרוצה ליהנות בצורה נעימה מ-2 הפארקים במתחם הוא בממוצע 3-4 ימים.

2. דיסנילנד פריז נמצאת כ-40 דקות נסיעה ממרכז העיר (לפעמים יותר- תלוי בעומס התנועה).

המשמעות היא שמי ששוכן בפריז צריך כל פעם לנסוע הלוך וחזור בעוד שמי שמתארח במתחם יכול ממש ליהנות מהפארקים מבלי להתרוצץ. יתרה מכך, במידה ושכחתם משהו בחדר או רוצים קצת לנוח – המלון במרחק של כמה דקות.

אז אם להשתכן בסביבת מתחם דיסנילנד פריז האם כדאי לי לשהות במלונות של דיסני או במלונות השותפים?

ובכן, לחבילות עם מלונות של דיסני מספר יתרונות:

1. עקב היותם המלונות של דיסני הם כולם מעוצבים סביב נושא מסוים. הנושא של המלון מכיל המון אלמנטים של דיסני כגון תמונות, פסלים וכן המלון מתפעל שירותי בידור בנושא דיסני.

2. מדי בוקר מגיעים דמויות של דיסני לאזור ייעודי במלון לברך, לחבק ולהצטלם עם האורחים.

3. למרות שיש הסעות לשערי הפארקים המלונות של דיסני נמצאים בתוך המתחם של דיסנילנד פריז, כלומר במרחק הליכה משערי הפארקים. לכן אתם אינכם כפופים להסעות ולעומסים עליהם. לעומת זאת, המלונות השותפים נמצאים מחוץ למתחם דיסנילנד פריז. המרחק ודרכי הגישה מצריכים להסתמך על הסעות של המלונות. כמו כן, ההסעה היא משותפת לרוב המלונות השותפים ולא ייעודית רק בין המלון לפארק (מלבד מלון רדיסון בלו שמפעיל הסעה ישירה).

4. שעות קסם נוספות: עד ה-30 בספטמבר 2017, ובימים מסויימים, אתם יכולים להנות מזמן וקסם נוסף בפארקים. אורחי מלונות דיסני מקבלים בדלפק הקבלה פאס מיוחד שמאפשר להם מעבר לאזורים ומתקנים מסויימים בפארקי דיסנילנד במהלך שעות הקסם, עד שעתיים לפני פתיחתם לאורחים מבחוץ והדבר מאפשר להינות ממתקנים הרבה פחות עמוסים. בתאריכים מסויימים, הפארק של וולט דיסני סטודיו עשוי להתווסף או להחליף את פארק דיסנילנד.

מהראשון באוקטובר 2017, "שעות קסם נוספות" יהפכו ל"זמן קסם נוסף". כאורח אחד המלונות של דיסני, תזכה לשעה נוספת של קסם, לפני זמן הפתיחה הרשמי של הפארקים. התנאים כפופים לזמן פרסום השינוי. "זמן קסם נוסף" יהיה כפוף לזמינות ועשוי להשתנות בין הפארקים. למידע נוסף התקשרו 03-7952199.

לעומת כל האמור, בחלק מהמקרים המלונות השותפים של דיסנילנד פריז יהיו קצת זולים יותר, אך לא תמיד. בהזמנת חבילות מלון + כרטיסים קיימים מבצעים רבים בדגש על הזמנות מוקדמות וזמינותם. ככל שתקדימו להזמין ותאריכו את השהייה שם כך המבצע אטרקטיבי יותר וסביר שיהיה זמין יותר . בהתחשב שמתחם דיסנילנד פריז פתוח 365 יום בשנה מומלץ מאוד להתכוונן על תאריך מסוים מספיק זמן מראש.