סיורים בקרבת דיסנילנד פריז

אם תרצו להוסיף קצת תרבות לשהות שלכם בדיסנילנד פריז, נסו לצאת ליום או יומיים לאזור Seine-et-Marne- אזור עשיר של אמנות, היסטוריה ותרבות. הודות למרכז המידע לתיירים שבדיסנילנד פריז, כל מה שתרצו לדעת על האזור נמצא ממש במרחק נגיעה…

מרכז מידע לתיירים בדיסנילנד פריז

במרכז המידע תוכלו לרכוש כרטיסי כניסה לבניינים היסטוריים ומוזיאונים, הזמנות להפלגות, מועדוני לילה, מופעי בידור באזור וסיורים.

המרכז פתוח מדי יום בין השעות 9:00-20:45. כל היועצים במרכז דוברי אנגלית, כמו גם מגוון שפות נוספות.

Château of Vaux-le-Vicomte – מורשת מלכותית

טירה מרשימה, אשר לאחר ביקור בה שכר המלך לואי ה-14 את אותם האמנים לבניית ורסאי. כיום, בערבי הקיץ הגנים והטירה מוארים ביותר מ-2000 נרות!

זמני פתיחה: פתוח מדי יום מאמצע מרץ עד לאמצע נובמבר, בין השעות 10:00-18:00.

דרכי הגעה: ברכב מדיסנילנד פריז. מרחק של כ- 45 ק"מ.

Château of Fontainebleau – טירת פונטנבלו

טירה הידועה כ"משכן המלכים", אתר מורשת עולמית של אונסק"ו עם יותר מ 800 שנים של היסטוריה צרפתית. אחד מהארמונות המפוארים ביותר בצרפת, בהחלט לא כדאי לפספס!

זמני פתיחה: מדי יום, למעט ימי שלישי, 1 בינואר, 1 במאי ו- 25 בדצמבר.
בין החודשים אוקטובר- מרץ: 09:30-17:00 (כניסה האחרונה ב 4:15)
בין החודשים אפריל- ספטמבר: 9:30-18:00 (כניסה האחרונה ב 17:15)

דרכי הגעה: ברכב מדיסנילנד פריז. מרחק של כ- 65 ק"מ.

Barbizon – כפר האמנים ברביזון

אין ספק שתתאהבו בכפר המקסים שבו ציירי הטבע הצרפתים קורו, מילה ורוסו הקימו את אסכולת ברביזון. מקומות לביקור: מוזיאון ציירי ברביזון " Auberge Ganne" והסטודיו של רוסו ומילה.

זמני פתיחה: המוזיאון פתוח מדי יום, למעט שלישי, בין השעות 10:00-12:30 ו 0-12 השעות 10, למעט שלישיו הציירים הצרפתים קורו, מילה ורוסו.ר האב דירה אחרת בפתח תקווה14:00-17:30. סגור בין התאריכים 22.12-1.1 וב- 1.5.

דרכי הגעה: ברכב מדיסנילנד פריז. מרחק של כ- 65 ק"מ.

Moret sur Loing

עיר מדהימה מימי הביניים, עם רחובות ציוריים מהמאה ה-12 אשר היוו השראה לציירים רבים כמו רנואר וסיסלי. תנו לרגליים להוביל אתכם לאורך הסמטאות הקסומות והגדות הנוצצות של נהר הלואן.

דרכי הגעה: ברכב מדיסנילנד פריז. מרחק של כ- 65 ק"מ.

העיירה פרובין Provins (בקיץ)

אתר מורשת עולמי של אונסק"ו, נחשבה בעבר לבירת השמפניה והתפרסמה בירידים המופלאים שהתקיימו בה בימי הביניים. העיירה שמרה על האותנטיות של ימי הביניים ותוכלו למצוא בה חומות, מבוכים, בתים עתיקים וחדרים תת קרקעיים מקומרים. גם כיום מתקיימים בעיירה ירידים ופסטיבלים מרשימים כמו פסטיבל ימי הביניים של פרובין ביוני, מופעי בזים, אבירים ועוד.

דרכי הגעה: ברכב מדיסנילנד פריז, כביש D 231. מרחק של כ- 55 ק"מ.

טבע: פארק החתולים הגדולים

ביתם של כ- 150 חתולים גדולים: אריות קרוגר, נמרים לבנים, נמרי סרי לנקה, חתולי חולות ועוד רבים! בפארק ארבעה מסלולים, בהם תוכלו לפגוש חתולים מאירופה, אסיה, אפריקה ואמריקה. למרות שחלק מהחתולים מצויים בסכנת הכחדה, התנאים בפארק תורמים לשגשוגם ורווחתם.

זמני פתיחה: מדי יום. השעות עשויות להשתנות מחודש לחודש, כאשר לרוב פתוח בין השעות 10:00-17:00.
חופשה שנתית בין התאריכים 1-20 ינואר. סגור בימי שני בחודשים ינואר ודצמבר.

דרכי הגעה: ברכב מדיסנילנד פריז. מרחק של כ- 30 ק"מ.