מידע על הפארקים

פארקים בדיסנילנד פריז
אתר הנופש דיסנילנד פריז כולל שני פארקים המשתרעים על שטח עצום: דיסנילנד פריז ופארק אולפני וולט דיסני. בכניסה לפארק תמצאו רחוב ראשי המוביל לארבע ארצות: ארץ המערב הפרוע (Frontierland), ארץ התגליות (Discoveryland), ארץ הפנטזיות (Fantasyland) וארץ ההרפתקאות (Advantureland). שם ממתינים לכם אפופי קסם ופנטזיה טירת היפהפיה הנרדמת, "ארץ לעולם לא" של פיטר פן, פילים מעופפים, ספינות פיראטים מפחידות, רכבות הרים, מיקי מאוס, דונלד דאק ושאר דמויות דיסני האהובות.

פארק דיסנילנד פריז

פארק דיסנילנד פריז הוא ממלכה קסומה של סיפורי אגדות וחלומות שמתגשמים! פארק דיסנילנד פריז מורכב מחמש ארצות נפלאות שבהן הכיף לא נגמר לעולם: הרחוב הראשי של ארה"ב ,ארץ הפנטזיה, ארץ ההרפתקאות, ארץ המערב הפרוע וארץ התגליות.

פארק אולפני וולט דיסני פריז

פארק אולפני וולט דיסני הוא אולפן חלומות המוקדש לעולם הקולנוע והטלויזיה באתר דיסנילנד פריז. הפארק קטן יותר מפארק דיסנילנד פריז, והוא מזמין את המבקרים אל מאחורי הקלעים של סרטי דיסני. בפארק אולפני וולט דיסני שבפריז תוכלו לצפות במופעי פעלולים מרהיבים מעולם הקולנוע.

דיסני וילאג'

דיסני וילג' הוא אתר קניות, מסעדות, בתי קולנוע ומופעים חיים לכל המשפחה, השוכן באתר הנופש דיסנילנד פריז, בסמוך לשני פארקי השעשועים של אתר הנופש: דיסנילנד פריז ופארק אולפני וולט דיסני. דיסני וילג' נפתח ב-12 באפריל 1992 תחת השם "פסטיבל דיסני, בשטח של 18,000 מ"ר.

ארוחות בדיסנילנד פריז

בדיסנילנד פריז תמצאו מבחר גדול של מסעדות ומאכלים- לכל טעם ולכל תקציב. עם למעלה מ-50 מסעדות נפלאות ו-4 סוגי ארוחות: ארוחות עם הדמויות של דיסני, ארוחות המוגשות לשולחן, בשירות מלא, ארוחות בופה בסגנון "אכול כפי יכולתך", ארוחות "טייק אווי" ומזון מהיר.