בר מצוה בדיסנילנד פריז

חוגג בר מצוה? מזל טוב!
טיול בר מצווה הוא חוויה נפלאה של פעם בחיים המאפשרת לכם לחזק את הקשר המשפחתי, להתפנק עם הילד ולהעניק לו מתנה מושלמת!

צרפת היא אחת מן היעדים המומלצים והפופולריים לטיולי משפחות. כשמתכננים טיול בר מצוה לצרפת לא ניתן לדלג על ביקור בדיסנילנד פריז! טיול בר מצווה לפארקים הקסומים של דיסנילנד פריז, היעד התיירותי מס' 1 באירופה, ישאיר אתכם ואת חוגג הבר מצוה עם זכרונות מתוקים לאורך זמן.

דיסנילנד פריז ירגש אתכם עם אינסוף הפתעות! תמצאו כאן חמש ארצות נפלאות שבהן הכיף לא נגמר לעולם: הרחוב הראשי של ארה"ב, ארץ הפנטזיה, ארץ המערב הפרוע, ארץ ההרפתקאות וארץ התגליות. בכל אחת מן הארצות בדיסנילנד פריז תמצאו קסם מיוחד, מתקנים בלתי נשכחים וחוויית דיסני במיטבה! כאן תוכלו להשתולל במערב הפרוע, להצטרף לפירטים בלב ים, למצוא את דרככם במבוך של אליס, לנסוע בזמן ולגלות את הקסם… השאלה היחידה היא מאיפה להתחיל?

אז אם אתם מתכננים טיול בר מצוה לצרפת מומלץ לפנות מספיק זמן לביקור בדיסנילנד פריז, כי טיול בר מצווה לדיסנילנד פריז זו המתנה המושלמת שהיה שווה לחכות 13 שנה עבורה!

המלצות לבר מצוה בדיסנילנד פריז

פארק דיסנילנד פריז
פארק דיסנילנד פריז הוא ממלכה קסומה של סיפורי אגדות וחלומות שמתגשמים! פארק דיסנילנד פריז מורכב מחמש ארצות נפלאות שבהן הכיף לא נגמר לעולם: הרחוב הראשי של ארה"ב ,ארץ הפנטזיה, ארץ ההרפתקאות, ארץ המערב הפרוע וארץ התגליות.

דיסני וילאג'
דיסני וילג' הוא אתר קניות, מסעדות, בתי קולנוע ומופעים חיים לכל המשפחה, השוכן באתר הנופש דיסנילנד פריז, בסמוך לשני פארקי השעשועים של אתר הנופש: דיסנילנד פריז ופארק אולפני וולט דיסני.

המלצת מלון לבר מצוה בדיסנילנד פריז

מלון דיסנילנד
הדובדבן שבקצפת מבין מלונות דיסני. מלון דיסנילנד הוא מלון יוקרתי ומפואר הממוקם במרחק שניות ספורות מהכניסה לפארקים. המלון מציע שלל פינוקים: בריכת שחיה, חדר כושר וספא, 2 מסעדות נפלאות בהן תפגשו את דמויות דיסני האהובות, חדרים גדולים למשפחות ועוד.